Bilim adamları BİORO Hakkında Ne Diyor ?

California Üniversitesi Uluslararası Bilim Adamı Ödülünün sahibi Prof. Dr. Ahmet Ak’tan Acvit Kozmetik’e Büyük Övgü

Türkiye’nin sayılı bilim adamlarından olan Prof.Dr. Ahmet Ak, Acvit Kozmetik ile ilgili övgü dolu sözler söyledi.

California Üniversitesi Uluslararası Bilim Adamı Ödülünün sahibi Prof. Dr. Ahmet Ak’tan Acvit Kozmetik’e Büyük Övgü

Bugüne kadar Türkiye’nin yanı sıra ABD, Hindistan’ın da içinde bulunduğu çok sayıda ülkeden ödül alan Ak, Acvit Kozmetik ürünlerini kullandığını ve ürünlerden çok memnun kaldığını belirtti.

Kozmetik dünyasının bir numaralı markası Acvit Kozmetik hakkında övgü dolu sözler söyleyen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Ak, “Doğal ve yerli üretim. Kullandım. Kaliteli ve etkili bir ürün gamı oluşturmuşlar. Acvit Kozmetik ekibini tebrik ediyorum. Uluslar arası markalarla yarışacak bir kaliteyi ortaya koymuşlar. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Sayısız Ödüllerin Sahibi

Türkiye’nin yetiştirdiği Dünyaca ünlü bilim adamı Prof.Dr. Ahmet Ak, hem Türkiye’den hem de yurt dışından sayısız ödül alarak Bozyazılı hemşerilileri başta olmak üzere Mersinliler’in gururu oldu.

Prof.Dr. Ak, Hindistan’da uluslararası vergilendirme alanındaki “Evaluation of the Effects of Globalization on the Taxes for Income from International Financial Investment in Turkey in Terms of the OECD Model (Taxation on Dividends)” konulu çalışmasıyla uluslararası bilim adamlarının sunduğu 123 çalışma arasında Uluslararası En İyi Araştırma “International the Best Paper” ödülüne layık görüldü.

Prof. Dr. Ak, The University of Kansas’ta merkezi California’da bulunan PHI Beta Delta Honor Soiety tarafından Uluslararası Bilim Adamı Onur Madalyası’nı kazandı.

Çeşitli ülkelerden devlet başkanı, büyükelçi ve bilim insanları gibi seçkin kişilerden oluşan Uluslararası Bilim Adamları Onur Topluluğu üyeliğine de dahil edilen Prof. Dr. Ahmet Ak, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde görevini sürdürüyor.

http://www.elmaelma.com/foto-haber/prof-dr-ahmet-aktan-acvit-kozmetike-ovgu/37459